Компанія "Мірад"

Однією з умов успішного бізнесу є взаємодія з надійними партнерами, які завдяки своєму професіоналізму і прагненню до найвищих результатів, допомагають вирішувати важкі завдання і, рука об руку, розвиваючись і вдосконалюючись, досягати поставлених цілей. Ми впевнені, працюючи з Вами, ми створюємо міцну основу для прибуткового, взаємовигідного бізнесу. Дякуємо, Вам, за якісну роботу та бажаємо Вам успішності, стабільності і визнання.

З повагою, компанія МІРАД


Центр зору та медичної оптики "Astra Visus"

Як важливо, щоб реклама не тільки розповідала про певні товари чи послуги, а й приносила задоволення! І завдяки послугам, що надає «Радіодім Рівне» ми отримуємо якісну рекламну аудіотрансляцію; про центр зору та салон оптики «AstraVisus» більше дізнається людей, вони краще проінформовані як зберегти свій зір. В такій рекламі важлива лаконічність та чіткість, і ми це отримуємо! А ще, звісно, чудовий та позитивно налаштований сервіс та індивідуальний підхід приємно вражає і переконує в черговий раз співпрацювати з «Радіодім Рівне» та отримувати максимум ефективного результату.


Компанія будівельних матеріалів

З Вами завжди комфортно працювати. І найголовніше- це відношення самої рекламної групи "Радіодім" до партнерів. Ви молодці! Дякуємо за співпрацю.


Магазин "Світ Кераміки"

З великим задоволенням залишаю свій відгук для компаніі Радіодім, особливо для Олени Олександрівни! Приємна багаторічна співпраця. Завжди кваліфікована порада.За це ми Вас любимо і завжди звертаємось в питаннях реклами. Всього Вам доброго і продовження співпраці.


Гіпермаркет меблів Dybok.ua

Дякуємо компанії "Радіодім" і особливо нашому менеджеру Ірині Шидловській.
Співпраця з вами є продуктивною і ефективною для Гіпермаркету меблів Dybok.ua, свідченням чого є ріст продаж і впізнаваємості бренду компанії.
В активі "Радіодім" є багато ресурсів, які дозволять підібрати оптимальний рекламний мікс і дати потрібний вам результат.
Також працівники компанії є клієнтоорієнтованими і відкритими до нових ідей і рішень, що близько по духу і нашій компанії.

Дякуємо за приємну співпрацю.


Компанія "Торгоборуд"

Зручно, оперативно, якісно та позитивно проходить весь процес: від звернення до фінішу.
Дякую Вам за комфортну роботу та чудові результати!


Мережа магазинів «Економклас»

Висловлюємо щиру подяку колективу «Радіодому» та особисто Марині Дедері за професіоналізм і плідну багаторічну співпрацю.
Ми є постійними замовниками і завжди залишались задоволеними виконаною роботою.
Колектив «Радіодому» постійно іде нам на зустріч в наших побажаннях, підбирає для нас найкращий ефірний час, записує гарні сучасні ролики.
Марина допомагає обрати найкращі радістанції для розміщення реклами в кожному місті індивідуально.
Ми задоволені нашою співпрацею з компанією «Радіодім» та можемо рекомендувати її як надійного та сумлінного партнера.

З Вами приємно мати справу!


 

Котеджне містечко "GreenVille"

Довіряємо професіоналам і всім рекомендуємо.


Тойота Центр Рівне (ТзОВ "Агат Авто")

Працюємо з командою компанії "РАДІОДІМ Рівне" досить довгий час.
Завжди готові допомогти, йдуть на зустріч, підкажуть як краще!
Чудова компанія та персонал. Співпрацюйте, і ви не пожалкуєте про свій вибір!


Гуртовня квітів "Рівне Флора"

Гуртовня квітів «Рівнефлора» вже багато років співпрацює з рекламною групою «Радіодім». Ми дуже задоволені якістю послуг, швидким та влучним реагуванням на наші потреби та високим професіоналізмом працівників! Особлива подяка Андрію Ракс! Його підсказки та ідеї дуже згодились у просуванні бізнесу! «Радіодім» - ви найкращі!!!! З повагою колектив гуртовні квітів «Рівнефлора».


Магазини "Бобер" та "Добрий господар"

"Радіо Дім" - Наші надійні партнери та друзі майже 10 -ти років! Професіонали своєї справи!
Допоможуть підібрати оптимальний рекламний продукт під ваші побажання та можливості, зробити і записати якісний аудіоролик.
Пропонують кращі радіостанції країни, реклама на яких приносить очікувану віддачу, допомагає нам популяризувати продукцію та збільшує притік клієнтів .
Дякуємо Вам за співпрацю, а також за відданість своїм клієнтам!


Санаторій "Червона калина"

Щира вдячність колективу "Радіодому"!
Ми співпрацюємо вже багато років, що і є результативним показником спільної роботи.
Постійно вражає Ваша креативність, оперативність і сучасність мислення.
Безмежно цінуємо Ваші гармонійні ідеї щодо наших побажань і звертань по рекламі нашого закладу. При спілкуванні з Вами завжди присутні легкість, розуміння і гармонія.
Нових нам спільних перемог та яскравих ідей на ниві нашої об'єднаної роботи!


Салон дверей та вікон "Yuterm"

Приємно мати справу з хорошими людьми і професіоналами в своїй справі.
Окремий привіт Андрію Раксу).
Наші двері гостинно відкриті для Радіо Дім 24/7. І вікна відкриті також :)